MruMru Hand Made – zabawki dla kota robione z pasji

Jak zapewne wiecie lubię sprawiać swoim kotom drobne przyjemności.

Lubię również wspierać małe polskie firmy oraz różnego rodzaju aktywności.

Jak połączyć jedno z drugim ??? Odpowiedź jest prosta – ręcznie robione zabawki z aromatycznym wkładem dla kotów od MruMru Hand Made

MruMru hand Made to niezwykle kreatywna dziewczyna, szydełko i mnóstwo pasji.  

Dziwi mnie fakt, że stosunkowo niedawno postanowiła podzielić się ze światem tym co tworzy, ponieważ szydełkuje od około pięciu lat i robi to naprawdę świetnie! Jako, że sama ma kota … wiadomo… nie mogło zabraknąć zabawek również dla niego.

Jak to zwykle bywa w przypadku futrzastych nie mogły się doczekać rozpakowania przesyłki. Paczka totalnie mnie ujęła swoim wyglądem – wszystko było pięknie spersonalizowane.

Koty od razu ucieszyły się ze sznureczka którym paczuszka była przewiązana.

W środku znaleźliśmy trzy zabawki – myszkę, ośmiorniczkę oraz pączka. Każda z zabawek ma wkład z kocimiętki co dodatkowo zachęca koty do zabawy.

Dlatego tak trudno im podczas używania słodkości czy owoców morza zrobić zdjęcie. Żeby zabawki nie straciły swoich zapachowych właściwości chowam je zawsze po skończonych szaleństwach do woreczków strunowych.

Chociaż zdarzył się przypadek, że na dwa dni zaginął pączek! Znalazł się sam…to znaczy koty przyniosły. Do tej pory pączek nie powiedział gdzie był ;).

Myszka stała się z miejsca ulubienicą Fabiana – on uwielbia tego typu zabawki. Zawsze je podrzuca, poluje na nie. Potem chodzi z myszką w pyszczku i głośno oznajmia całemu światu jak wspaniałym jest myśliwym. Tutaj mamy jeszcze dodatkowo długi „sznureczkowy” ogonek, który moim zdaniem robi robotę.

Pączek najbardziej spodobał się Rudemu i mam podejrzenie graniczące z pewnością, że to właśnie Pazdan odpowiada za dwu dniowe zniknięcie pączka. Gryzie go zawsze dość intensywnie, próbując się dostać do nadzienia. Donut jest jeszcze w jednym kawałku, więc myślę, że zabawka jest nie tylko ładna, ale również trwała.

Ośmiorniczka również wzbudzała nie mniejsze zainteresowanie. Tutaj podstawą sukcesu produktu są skręcane macki, na które koty wściekle polują.

widać ten szał w oczach

Po raz kolejny trafiły w moje ręce a kotów łapki produkty robione z serca, przez kociarę dla kotów.

Jednak MruMru to nie tylko kocie zabawki.

Zerknijcie na Instagrama Magdy, bo tam jest najbardziej aktywna i zobaczcie, jakie wspaniałe robi rzeczy. W jej ofercie są między innymi  opaski z uszami, breloczki, zakładki do książek, etui na telefon, chusteczniki, naszyjniki, poduszki-przytulanki i wiele więcej.

Instagram MruMru – tutaj

Facebook – tutaj 

Dodaj komentarz