Neutralizator zapachów Odor Gone

Kto ma w domu zwierzęta ten wie, że nie raz wiąże się to z pewnymi niedogodnościami w postaci nieprzyjemnych zapachów.

Nie mam tu na myśli tylko problemów około kuwetowych -te mam trzy duże, wszystkie kryte, z drzwiczkami. Mimo to, kiedy kot z niej wychodzi zapach na zewnątrz jednak się wydostaje. Wprawdzie w kuwetach jest miejsce na filtry z węglem aktywnym ale z nich nie korzystam – Rudy sukcesywnie je wyciągał i przerabiał na drobne – w tej materii się poddałam.

Choć używam dobrych żwirków, które w kwesti pochłaniania zapachów moczu czy kupy dają sobie radę to czasami z siłami natury się nie wygra 😉 .

Czasem również kot albo zwróci to co przed chwilą zjadł, albo my wyrzucimy do śmieci puszkę z resztką jedzenia.

To wszystko plus upały…. katastrofa ekologiczna w pokoju.

Do tej pory radziliśmy sobie na różne sposoby

Używaliśmy produktów z przeznaczeniem “okołokuwetowym”  choć w nazwie miały neutralizator bardziej by do nich pasowało określenie dezodorant lub odświeżacz powietrza.

Nie redukowały zapachów a jedynie perfumowały pomieszczenie, nie radziły sobie również z nieprzyjemnym zapachem po wymianie worka na śmieci.

Dlatego zdecydowałam się na sprawdzenie produktów Odor Gone

Środek ten ze względu na swoją naturalną formułę – kompozycja 37 olejków eterycznych – można stosować praktycznie wszędzie. Nie ma żadnych przeciwwskazań aby stosować je w obecności czworonogów!

Producent zapewnia nas, że Odor gone dokonale poradzi sobie również z zapachami sanitarnymi, kuchennymi, dymem papierosowym, potem.

Więcej o sposobach zastosowania możecie przeczytać tutaj

Jak testy wypadły u nas ??

Preparaty nie miały w naszym domu łatwego życia, zaczęłam sprawdzanie ich użyteczności w okresie wysokich temperatur.

Okolice kuwety – czyli najbardziej oczywiste z zastosowań w przypadku posiadaczy kotów – naprawdę wielkie wow! Smrodek znikał dosłownie w sekundzie, koty korzystały z kuwet jak zwykle.

No może wyjątkiem była jedna sytuacja, kiedy postanowiłam zakupić nową podkładkę pod kuwetę, co ewidentnie nie spodobało się Łaciatemu, który zamiast wejść do kuwety postanowił zamanifestować swoje niezadowolenie w postaci zasikania wspomnianej podkładki i podłogi w pobliżu. Wiadomo, że od razu pozbyłam się podkładki, okolice kuwet umyłam wspomagając się dodatkiem Odor Gone – i znowu punkt dla tego specyfiku! Sikanie wróciło na właściwe miejsce!

Trafiła mi się również sytuacja kiedy Fabian zjadł więcej niż powinien. Podczas zeskoku z parapetu zwrócił całe śniadanie, które wylądowało na kocu, kartonowym drapaku, podłodze! Tu również pomocny był neutralizator i spisał się świetnie.

Zastosowanie Odor Gone w sytuacjach “niezwierzęcych”

Wymiana worka na śmieci – od końca czerwca stosuję przy każdej wymianie i za każdym razem praparat radzi sobie tak samo dobrze.

Ciepłe noce i nieświeża pościel -nie ma problemu! Wiadomo… pranie praniem, ale kto zmienia pościel codziennie?

Zastosowań domowych jest mnóstwo, w każdej sytuacji, kiedy jakiś zapach jest dla nas uciążliwy, nieprzyjemny, warto sięgnać po buteleczkę.

Nie trzeba się martwić o zużycie – jest to preparat bardzo wydajny -pod koniec czerwca dostałam dwie buteleczki 50ml i w każdej myślę, że jest połowa.

Na stronie producenta klik można kupić większe pojemności. 

Ja na pewno to zrobię, jest to neutralizator który zagości w domu na stałe.

 

Dodaj komentarz