Poduszki z łapkami – Pawillows

Czasami są takie sytuacje, że koci opiekun ogląda w internecie, u innych jakąś rzecz i się zastanawia „o co chodzi” , dlaczego wszyscy się tym tak ekscytują.

Bo co może zachwycać w poduszce z kotkiem…. nadruk jak nadruk….

I jakby to wprost napisać… można się „grubo” zdziwić.

Realistyczny kształt

Nasze poduszki posiadaja unikatowy, dostosowany kształt. Z realistycznym nadrukiem wyglądają, jak prawdziwe zwierzaki! Są miekkie i przyjemne w dotyku.
Szyjemy w Polsce wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Poduszki wykonane są z mikrofirby posiadającej Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, a wykorzystane do ich produkcji barwiniki są wolne od substancji szkodliwych”

Co zaskakuje na samym początku?

To dokładny tutorial oraz instrukcja jak wykonać najlepsze zdjęcie zwierzaka. Poduszki wyglądają najlepiej gdy zwierzak leży lub siedzi i patrzy się wprost w obiektyw.

U mnie jest z tym duży problem. Zwłaszcza Fabian nie lubi być fotografowany na wprost, mruży lub zamyka wtedy oczy. Zdjęcia też zawsze robię w bardziej naturalnych sytuacjach, bardzo często pod kątem. A moim znakiem rozpoznawczym są śmieszne kocie miny.

Wysłałam moim zdaniem 3 najlepsze zdjęcia które odpowiadają wymaganiom na najlepszą kocią poduszkę. Dostałam odpowiedź z linkami z mojego instagrama jakie mniej więcej zdjęcia się nadają z sugestią, że najlepiej gdyby one były bez obróbki graficznej. Grafik marki sam sobie ze zdjęciami poradzi.

Wielkie wow!

Wybrałam więc po 2 zdjęcia każdego kota….. i niech się dzieje. Posłałam surowe „rawy”.

Czekałam na niespodziankę

Sama nie wiedziałam jak moje poduszki będą wyglądać, jakie zdjęcia zostaną wybrane. Z wielką niecierpliwością czekałam na powiadomienie, że mogę już biec do paczkomatu i odebrać moje poduszki.

Otworzyłam paczkę…

Pierwsze moje słowa brzmiały mniej więcej tak „matkoo jedyno jakie to piękne” . Naprawdę! Te poduszki są po prostu cudne!

I w zasadzie w takich dwóch zdaniach mogłaby się zamknąć te recenzja…. ja tego nie umiem inaczej ująć.

Wykonanie, wszystko…. przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nadruk jest absolutnie genialny, odwzorowanie kształtów, każdy detal zachwyca…. i rozczula.

Gdziekolwiek w domu nie ustawi się poduszek można się pomylić, że to prawdziwy żywy kotek tak grzecznie siedzi. Koci ojciec nie raz się naciął 🙂

Pawillows to idealny pomysł na prezent dla każdego i z każdej okazji. W końcu kto z zwierzęcych opiekunów nie chciał by mieć kotka czy psa który zawsze chętnie pozuje, jest grzeczny i nigdy nie podrapie.. albo nie ugryzie 😉

Zerknijcie na stronę https://pawillows.com/ i zobaczcie pozostałe realizacje – nie tylko ja się zachwycam.

Recenzja powstała w ramach testowania produktów na potrzeby Plebiscytu Sfinksy

Dodaj komentarz