Przysmaki Healthy Treat od Renske

Dieta moich kotów oparta jest o wysokomięsne mokre puszki. Mimo to, istotny element w żywieniu moich kotów stanowią przysmaki.

Osobiście nie znam mruczka, który nie byłby łasy na drobne nagrody, czy przekąski pomiędzy posiłkami. Z rozmów z kociarzami również wynika, że nie jest to tylko “przypadłość” moich chłopaków.

Na rynku jest dostępnych wiele przekąsek, wybór jest naprawdę ogromny. Możemy iść do dowolnego zoologicznego czy marketu w którym znajdziemy dział dla zwierząt. Ale czy to co tam znajdziemy na półkach jest odpowiednie dla kota? No niekonicznie…

Również w wyborze przysmaków dla kotów istotny dla mnie jest skład.

Dzięki uprzejmości Premium 4 Animals w moje ręce a kotów paszcze trafiły do przetestowania przysmaki marki Renske w trzech smakach:

  • łosoś (skład: łosoś 91%, skrobia ziemniaczana, gliceryna)
  • kaczka (skład: kaczka 91%, skrobia ziemniaczana, gliceryna)
  • kurczak z marchwią (skład: kurczak 86%, marchew suszona 5%, skrobia ziemniaczana, gliceryna)

Zalety:
Wielkość dopasowana do małych pyszczków kotów
Wysoka zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu
W 100% naturalne – bez sztucznych lub niewskazanych dla kotów dodatków
Wyjątkowo smaczne, delikatne o naturalnym smaku i zapachu
Postać lekko miękkich serduszek pomagających w czyszczeniu zębów
Dostępne w 5 wariantach smakowych: kaczka, łosoś, kurczak z oregano, kurczak z brokułami, kurczak z marchewką.

W porządku… na papierze wszystko wygląda tak jak powinno. A jak jest w praktyce? Czy koty zaakceptowały nowy przysmak?

Powiem… a raczej napiszę tak.. przez wersję przysmaków z kaczką miałam bezsenną noc.. a w zasadzie pobudkę w okolicach 3.30. Tak… mój błąd zostawiłam sobie w koszyczku na stoliku słoiczek z przysmakami po zrobieniu zdjęć. Moje najmłodsze kocie dziecię w nocy się obudziło i próbowało wyswobodzić smaczki.

U mnie przysmaki podaję podaję głównie po skończonej intensywnej zabawie wędką lub w sytuacji kiedy koty urządzają między sobą po całym domu wielkie gonitwy.

Ze względu na to, że serduszka są naprawdę drobne idealnie nadają się również do zabaw węchowych, do ukrycia ich w macie. Kot wtedy musi włożyć więcej wysiłku w zdobycie smacznego kąska, zwłaszcza kiedy mamy do dyspozycji dużych rozmiarów matę.

Na koniec mam dla Was dobrą wiadomość – jeśli macie ochotę sprawdzić czy te przysmaki spodobają się również Waszym kotom na stronie dystrybutora https://www.premium4animals.pl/ jest dostępny kod rabatowy dający Wam 10% zniżki na zakupy – threecrazycats10 – wystarczy wpisać w koszyku.

Kod rabatowy obowiązuje na marki Renske, Dr.Berg oraz IcePaw

Dodaj komentarz