PSOTY KOTY – sznurki na patyku

Markę Psoty Koty najczęściej kojarzyłam z „internetów” albo stoisk na kocich wydarzeniach. Mimo to jeszcze nic od nich nie wpadło w moje ręce i kocie łapki.

Jak sama marka o sobie pisze

Są to oryginalne, polskie akcesoria, którymi uwielbiają bawić się wszystkie futrzaste czworonogi – nawet najbardziej leniwe, zapieckowe kocury.

Trwałość, ręczne wykonanie oraz ciekawy i inspirujący do zabawy wygląd sprawiają, że zabawki PsotyKoty są olbrzymią atrakcją, zarówno dla kotów, jak i ich właścicieli.

Wszystkie zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak: piórka, filc, rzemień czy – tak lubiane przez koty – ziele kocimiętki, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Zabawki dla kotów PsotyKoty cieszą długo i gwarantują świetną zabawę, pełną estetycznej przyjemności! W naszym asortymencie znajdziesz cztery serie zabawek, które gwarantują udaną zabawę z kotem:

  • Warzywa i owoce – zabawne kształty i najwyższa jakość, do wyboru także z dzwonkiem lub kocimiętką
  • Filcowe piłeczki – kolekcja klasycznych zabawek w tęczowych kolorach
  • Pierzaste kulki – kolorowe ptaszki dla kocich indywidualistów
  • Patyczki i wędki – bawią, intrygują i są nie do zdarcia”

Jedną z najczęściej wykorzystywanych u nas w domu rzeczy podczas zabaw z kotami są wędki. Miałam ich naprawdę mnóstwo.

Niektóre z nich były naprawdę wymyślne (wręcz przekombinowane) a czasem w prostocie tkwi siła…

I to jest jeden z atutów patyków z sznurkami od Psoty Koty – prosta konstrukcja!

Otrzymaliśmy do testów trzy wersje wędki – Short, Long i Long String.

Różnią się one od siebie długością patyków oraz sznurków.

Elastyczne patyki zakończone sznurkami o różnej długości – w zależności od wersji zabawki.

Muszę zwrócić uwagę na fakt naprawdę solidnego mocowania sznurków do patyka. Dotychczas zdarzały się u nas sytuacje, że tego typu zabawki były jednorazowe lub jednodniowe. Podczas intensywnych zabaw koty wyrywały przyczepiane elementy….

Tutaj taka sytuacja nie miała miejsca .

Kolorowe sznurki zakończone supełkiem zwracają uwagę kotów. Podczas poruszania wędką te właśnie supełki uderzając o podłogę charakterystycznie „szurają” zachęcając koty do zabawy.

Patyk wykonany jest z elastycznego oraz trwałego tworzywa. Jego lekkość i giętkość sprawia, że opiekun nie czuje dyskomfortu podczas dłuższych sesji zabaw z kotem.

Wśród mojego stada Ruda torpeda Pazdan lubi takie patyki porywać.. wyrywać je człowiekowi z ręki i gryźć… Ten typ tak ma…. zazwyczaj wędki o drewnianych trzonkach kończyły po prostu jako przegryzione a w najlepszym wypadku mocno uszkodzone.

W tym przypadku małe ślady zębów mogę zaobserwować jedynie przy nasadce mocującej sznurki.

Ale wszystkie wędki żyją i mają się całkiem dobrze 🙂

Moje koty uwielbiają takie zabawki, uwielbiają sznurki. Podejrzewałam od samego początku, że to będą bardzo przyjemne testy, które po prostu odbywały się w ramach codziennej rutyny.

Podczas testów miałam jeden bardzo poważny problem ….. ze zrobieniem zdjęć w użyciu:) Naprawdę… Skoki za sznurkami były dzikie i wysokie, figury wykonywane przez chłopaków niemal akrobatyczne.

Najlepiej sprawdziła się u nas wędka z najdłuższymi sznurkami i z chęcią zobaczyłabym taką w wersji max – z jeszcze dłuższym patykiem i dłuższymi sznurkami

Na koniec jeszcze ogromny plus dla samej marki za informowanie na swojej stronie o tym, że zabawka jest do użycia pod nadzorem człowieka.

W przypadku wędek o takim sznurkowym zakończeniu to niezwykle istotne.

Na mnie jeszcze czeka kod rabatowy do wykorzystania https://psotykoty.pl/ i aż nie wiem co kupić 🙂

Recenzja powstała w ramach testowania produktów na potrzeby Plebiscytu Sfinksy

Dodaj komentarz